АНОНС КРУГЛОГО СТОЛУ Шарівський палац – перлина Харківщини. Перспективи розвитку туристичного потенціалу.

18 листопада 2014 року

 

АНОНС КРУГЛОГО СТОЛУ

Шарівський палац – перлина Харківщини.

Перспективи розвитку туристичного потенціалу.

У вівторок, 18 листопада 2014 року з 11.00 до 13.00

в приміщенні Центру культури і мистецтва

(м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 1-го поверху)

відбудеться круглий стіл, присвячений питанням порятунку, збереження та розвитку

 Шарівського палацово-паркового ансамблю.

 

Запрошуємо до участі в заході представників громадськості, бізнесу, туристичного сектору, журналістів, істориків, науковців-реставраторів, а також всіх закоханих у красу Шарівського маєтку!

Лише спільними зусиллями можна врятувати унікальне культурне надбання!

Організатори заходу – Управління туризму Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, КЗ «Харківський обласний організаційно-методичний центр культури                       і мистецтва».

За підтримки - Благодійного фонду «Омріяна Країна», який саме зараз укладає договір оренди території Шарівського палацово-паркового ансамблю строком на 25 років.

Мета круглого столу: привернути увагу до теперішнього стану унікальної пам’ятки культури національного значення, обговорити можливості та перспективи розвитку туристичної привабливості Шарівського замку.

Голова правління Благодійного фонду «Омріяна Країна» Олексій Толкачов озвучить перелік першочергових робіт, а також познайомить з планами створення міжнародного центру культури                  і мистецтв на базі Шарівського палацу.

Передбачається участь представників відділів культури і туризму районних державних адміністрацій, велосипедного туризму, садиб сільського зеленого туризму та Харківської обласної державної адміністрації.  

Вхід вільний! 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь: (097) 237-37-40, (057) 757-33-72

Довідка.

Благодійний Фонд «Омріяна Країна»було засновано в 2012 році Олексієм та Юліаною Толкачовими для ініціювання світоглядних змін в українському суспільстві та популяризацію цінностей любові, краси, творчості, гармонії, відповідальності. Фонд успішно реалізує проекти               у сфері культури, виховання, світоглядного розвитку, екологічної активності.