Суб’єктам туристичної діяльності м. Харків і Харківської області: інформація щодо участі у туристичному фестивалі «Відпочивай активно!»

До Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації надійшов лист Миколаївської обласної державної адміністрації від 12.09.2014 № 1931/16-05-27/6-14 щодо проведення туристичного фестивалю «Відпочивай активно!», який відбудеться 26-28 вересня 2014 року в районі скельного масиву р. Південний Буг м. Южноукраїнськ Миколаївської області. У зв’язку з цим, інформуємо про наступне.

Метою проведення фестивалю є розвиток спортивного туризму як масового виду спорту, популяризація історико-культурних і рекреаційно-туристичних території Півдня України для активного відпочинку, налагодження співробітництва між регіонами України у сфері туризму, залучення молоді до спорту, активного відпочинку і здорового способу життя.

Цього року під час проведення відбудеться: чемпіонат України серед дорослих зі спортивного туризму (гірський), відкриті обласні змагання з техніки гірського туризму (м. Южноукраїнськ), екскурсії та походи, ігри-квести, туристичні розваги, концерт-конкурс бардівської пісні, змагання зі спортивного орієнтування, скельного джамперу, скелелазіння для дорослих та дітей, показові виступи народних ремесел та інше.

У заходах планується участь команд та колективів Миколаївської області, інших областей та міст України, підприємств, установ та організацій.

У зв’язку з цим, пропоную розглянути можливість участі вашої компанії  у зазначеному заході. Щодо можливої участі прошу інформувати управління туризму Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, а також розповсюдити вищезазначену інформацію під час взаємодії з іншими суб’єктами туристичної діяльності.

Довідкова інформація: rozvutoktyr_dkit@mail.ua (e-mail).