Суб’єктам туристичної діяльності м. Харків і Харківської області: інформація щодо участі у ХІІІ Міжнародній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр-Закарпаття 2014»

До Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації надійшов лист Закарпатської обласної державної адміністрації від 28.08.2014 № 06-37/1663 щодо проведення 25-26 вересня 2014 року у м. Ужгород (Закарпатський обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, вул. Толстого, 12) ХІІІ Міжнародної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр-Закарпаття 2014» (http://www.transcarpathiatour.com.ua/ru/toureurocenter2013). У зв’язку з цим, пропонуємо розглянути можливість участі у зазначеному заході та ознайомитись з наступною інформацією.

У рамках виставки-ярмарку відбудуться наступні заходи: презентація сільського туризму Закарпаття; презентація проекту туристичного бренду (логотипу) Закарпатської області; майстер-клас з приготування національних страв та виготовлення сувенірної продукції; дегустація закарпатських вин та медопродуктів тощо. Туристичний продукт буде презентовано у розрізі районів та міст області.

Офіційними організаторами вищезазначених заходів є: обласна державна адміністрація; обласна рада; Ужгородський міськвиконком; Ужгородська міська рада; комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку        та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради; Асоціація туристичних підприємств Закарпатської області; Ужгородський національний університет.

Під час проведення виставкових заходів відбудеться презентація туристичного продукту інших областей України та іноземних країн.

За детальною інформацією звертатися за контактним телефоном:  050 4323600  (Олександра) – технічний організатор виставки-ярмарку.

Довідкова інформація: rozvutoktyr_dkit@mail.ua (e-mail).