Керівникам туристичного бізнесу м. Харків і Харківської області Запрошення до участі в III Міжнародній виставці медичного туризму

До Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації надійшов лист оргкомітету Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo від 22.07.2014 № 569/07 щодо проведення 14-16 жовтня 2014 року                    у м. Київ (ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б) III Міжнародної виставки медичного туризму. У зв’язку з цим, прошу розглянути можливість участі у зазначеному заході                               та ознайомитись з наступною інформацією.

Медичний туризм – актуальний напрямок в медицині, який швидко розвивається, як в Україні, так і за кордоном. Щорічно більше 150 000 українців виїжджають за кордон за направленням медичного туризму для отримання якісного обстеження, лікування або реабілітації. У свою чергу, відповідно до загальнодоступної інформації, торік лікуватися в Україну приїхали 150 тисяч іноземців. Ці дані ще раз підкреслюють обопільність інтересів всіх учасників ринку медичного туризму і вказують на необхідність створення платформи для обміну досвіду та підвищення рівня надання відповідних послуг.

Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo – унікальний захід, який орієнтований на практику надання високоякісних медичних послуг                  в Україні і за кордоном.

На сьогодні свою участь у виставці підтвердили: клініки, реабілітаційні центри, санаторно-курортні заклади, компанії, що надають послуги у сфері медичного туризму                   із України, Австрії, Болгарії, Угорщини, Німеччини, Греції, Грузії, Ізраїлю, Іспанії, Латвії, Литви, Малайзії, Польщі, Словаччини, Словенії, Туреччини, Чехії та з інших країн. Усі вони представлятимуть свою продукцію, обмінюватимуться досвідом та здобутками, відкриватимуть для себе нові перспективи та можливості.

III Міжнародна виставка медичного туризму пройде паралельно з V Ювілейним Міжнародним медичним форумом «Інновації в медицині – здоров'я нації».

Офіційну підтримку заходу надають: Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерство охорони здоров'я України, Національна академія медичних наук України. Виставка пройде за сприяння: Інформаційного бюро «Угорський туризм», Польської Туристичної Організації, Представництва CzechTourism                 в Україні, Посольства Малайзії в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії – ADVANTAGE AUSTRIA, Торгово-промислової палати Куби та інших українських                               і міжнародних фахових громадських організацій, бізнесових кіл медичної, туристичної                    та санаторно-курортної сфери України.

Зважаючи на важливість заходу, щодо можливої участі Вашої компанії прошу інформувати управління туризму Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації до 19.08.2014, а також розповсюдити вищезазначену інформацію під час взаємодії з іншими суб’єктами туристичної діяльності.

Контактна особа від Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації:

Кондакова Ірина Геннадіївна, +380 (98) 882 55 92,  rozvutoktyr_dkit@mail.ua.